Kakve kupaće kostime ovog ljeta nose supermodeli?

13.06.2018.

Zavirili smo na Instagram profile supermodela i otkrili kakve kupaće kostime nose ovog ljeta

Ako ste u potrazi za savršenim kupaćim kostimom, mogli bi vam pomoći upravo supermodeli. Emily Ratajkowski i Candice Swanepoel neumorno na Instagramu reklamiraju vlastite linije kupaćih kostima, dok Alessandra Ambrosio, Kendall Jenner, Bella Hadid i druge poznate manekenke jednostavno dijele fotografije s odmora koje nam također služe kao inspiracija.

Kako nositi kupaći kostim u trudnoći najbolje zna Chanel Iman, dok su Lily Aldridge i b savršeni primjeri kako ovog ljeta nositi retro modele kupaćih kostima. U nastavku otkrijte kako 15 supermodela ovog ljeta nosi kupaće ksotime i inspirirajte se.

Adwoa Aboah

A post shared by Adwoa Aboah (@adwoaaboah) on Apr 14, 2018 at 3:33am PDT

Lily Aldridge

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on May 27, 2018 at 4:07pm PDT

Alessandra Ambrosio

Jourdan Dunn

A post shared by Jourdan Dunn (@jourdandunn) on May 15, 2018 at 11:33am PDT

Magdalena Frackowiak

Bella Hadid

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on May 26, 2018 at 8:54am PDT

Chanel Iman

A post shared by Chanel Iman (@chaneliman) on May 20, 2018 at 7:29am PDT

Kendall Jenner

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on May 28, 2018 at 3:15pm PDT

Emily Ratajkowski

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Jun 4, 2018 at 6:44am PDT

Bar Refaeli

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on May 15, 2018 at 11:27am PDT

Lais Ribeiro

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on May 27, 2018 at 11:05am PDT

Sara Sampaio

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on Apr 14, 2018 at 12:33pm PDT

Joan Smalls

A post shared by Joan Smalls (@joansmalls) on May 18, 2018 at 8:24am PDT

Romee Strijd

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on Jun 7, 2018 at 6:42am PDT

Candice Swanepoel

Piše: N.B.
Foto: Instagram

Preporučujemo

Pročitajte i...

Bella Hadid šokirala neobičnim modnim odabirom

Supermodel Bella Hadid šokirala je obožavatelje odabirom neobičnog kombinezona boje kože

Pogledajte zabavne outfite Gigi Hadid koje je ovog vikenda nosila na NYFW-u

Poznata manekenka je briljirala izborom interesantnih kreacija

Gigi i Bella Hadid su smislile novu svrhu trendi košulji-haljini

Sestre Hadid su se dobro zabavljale čekajući meč Serene Williams i Karoline Pliskove

Što je zajedničko Meghan Markle i Belli Hadid?

Otkrili smo trend koji obožavaju Meghan Markle i Bella Hadid

Kendall Jenner odlično nosi cipele sezone!

Supermodel Kendall Jenner zna kako kombinirati sportske i glamurozne komade

▲ Povratak na vrh