Najbolje celebrity čestitke s društvenih mreža

27.12.2019.

Kako su nam omiljeni celebovi čestitali Božić

Čak i celebrityji, kao ljudi od krvi i mesa, blagdane provode na obilnim ručkovima s najmilijima, a vjerojatno i izvaljeni na trosjedima. Zahvaljujući društvenim mrežama na koje smo se svi u posljednjem desetljeću uspješno navukli, imamo prilike primiti i njihove čestitke- posebno napravljene za prijatelje i fanove. Pa pogledajmo što su nam za ovogodišnje blagdane poželjeli omiljeni celebovi!

 



View this post on Instagram

It’s the happiest Christmas. From ours to yours. Merry Christmas ❄️❤️

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on Dec 25, 2019 at 8:43pm PST



View this post on Instagram

Admiring the snow on Christmas Eve ☃️❄️ #latergram

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on Dec 25, 2019 at 7:52am PST



View this post on Instagram

Possessed by the Christmas spirit ❤️ Merry Merry everybody ! @kakeykake

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on Dec 25, 2019 at 6:41pm PST



View this post on Instagram

#FBF from #insideoutbook ❤️

A post shared by Demi Moore (@demimoore) on Dec 20, 2019 at 10:43am PST



View this post on Instagram

We take Christmas MERRY seriously…#SeeHowIDidThat #DontMessWithOurXmasGame

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on Dec 17, 2019 at 10:00am PST



View this post on Instagram

You know it is Christmas when Posh Spice gets on the tree at Victoria Beckham Dover St! Kisses X VB #VBDoverSt

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Nov 30, 2019 at 4:15am PST

 

Piše: L.H.

Fotografije: Instagram

Pročitajte i...

Best dressed s dodjele nagrada Critic's Choice

Modni izvještaj s glamuroznog eventa

Novi spot za božićni klasik Mariah Carey

Suvremeno ruho nezaboravnog klasika

Što je najdraži accessoire Jennifer Lopez?

J.Lo postaje zaštitnim licem jednoga od svojih najdražih brendova

Khloe ponovno pod napadom javnosti zbog korigiranja fotografija

Reality zvijezda je isključila komentare na Instagramu

▲ Povratak na vrh