15 celebrity makeup umjetnika za koje trebate znati

14.07.2018.

Upoznajte ljude koji šminkaju Kim Kardashian, Beyoncé, Meghan Markle i druge slavne žene

Iako se neke zvijezde same odijevaju i šminkaju, većina ih je vjerna svojim vizažistima. To su kvalificirani ljudi koji znaju kako pripremiti lice neovisno o tome idu li njihove klijentice na crveni tepih ili idu izvoditi koncert od tri sata.

Upravo su im zato vjerne brojne poznate dame među kojima su Kim Kardashian, Meghan Markle, Amal Clooney, Beyoncé i brojne druge slavne i uspješne žene. U nastavku otkrijte za kojih to 15 slavnih vizažista trebate znati.

Vincent Oquendo (@makeupvincent)

Klijenti: Zoey Deutch, Lily Collins, Jenna Dewan, Karlie Kloss, Hailey Baldwin, Elsa Hosk, Izabel Goulart, Shanina Shaik.

Mario Dedivanovic (@makeupbymario)

Klijenti: Kim Kardashian, Ariana Grande, Kate Bosworth.

Mary Phillips (@maryphillips)

Klijenti: Bella Hadid, Kendall Jenner, Emily Ratajkowski, Chrissy Teigen, Khloé Kardashian, Hailee Steinfeld.

A post shared by Mary Phillips (@maryphillips) on Jun 14, 2018 at 6:17pm PDT

Charlotte Tilbury (@ctilburymakeup)

Klijenti: Amal Clooney, Kate Upton, Salma Hayek.

Pati Dubroff (@patidubroff)

Klijenti: Margot Robbie, Priyanka Chopra, Katherine Langford, Kate Bosworth, Bryce Dallas Howard.

A post shared by pati dubroff (@patidubroff) on Jul 2, 2018 at 12:54am PDT

Sir John (@sirjohnofficial)

Klijenti: Beyoncé, Joan Smalls.

A post shared by S I R J O H N (@sirjohnofficial) on Apr 22, 2018 at 11:10am PDT

Patrick Ta (@patrickta)

Klijenti: Gigi Hadid, Bella Hadid, Chrissy Teigen, Ariana Grande, Rosie Huntington-Whiteley, Shay Mitchell, Olivia Munn, Emily Ratajkowski, Adriana Lima.

A post shared by Patrick Ta (@patrickta) on Jun 16, 2018 at 12:21am PDT

Hung Vanngo (@hungvanngo)

Klijenti: Selena Gomez, Emily Ratajkowski, Zoey Deutch, Bella Hadid, Elsa Hosk, Kendall Jenner, Jennifer Lawrence, Kate Bosworth, Taylor Hill, Stella Maxwell, Gisele Bündchen.

A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo) on May 7, 2018 at 3:52pm PDT

Beau Nelson (@beau_nelson)

Klijenti: Kristen Stewart, Stella Maxwell, Kate Bosworth, Alessandra Ambrosio.

A post shared by Beau Nelson (@beau_nelson) on Jun 2, 2018 at 2:20pm PDT

Fiona Stiles (@fionastiles)

Klijenti: Katherine Langford, Bella Heathcote, Zoe Deutch, Lily Collins, Gabrielle Union.

A post shared by fionastiles (@fionastiles) on Apr 29, 2018 at 4:34pm PDT

Katie Jane Hughes (@katiejanehughes)

Klijenti: Rosie Huntington-Whiteley.

Jillian Dempsey (@jilliandempsey)

Klijenti: Jennifer Aniston, Emilia Clarke, Jennifer Lawrence, Kristen Stewart, Kirsten Dunst.

Daniel Martin (@danielmartin)

Klijenti: Meghan Markle, Olivia Palermo, Demi Lovato, Jessica Alba, Jessica Biel, Elisabeth Moss, Nicole Richie, Olivia Culpo.

A post shared by Daniel Martin (@danielmartin) on Mar 4, 2018 at 4:44pm PST

Mai Quynh (@storyofmailife)

Klijenti: Chloe Grace Moretz, Alison Brie, Katherine Langford.

A post shared by Mai Quynh (@storyofmailife) on Jun 7, 2018 at 5:34pm PDT

Scott Barnes (@scottbarnes68)

Klijenti: Jennifer Lopez.

A post shared by Scott Barnes (@scottbarnes68) on Feb 26, 2018 at 11:32pm PST

Piše: N.B.
Foto: Instagram

Preporučujemo

Pročitajte i...

Kraljica neona i glittera pokreće vlastitu makeup liniju

Ikona makeupa u proto-Euphoria stilu izbacuje vlastitu liniju u svim duginim bojama

Radiofrekvencijom konzervirajte mladenačku ljepotu

Sve što trebate znati o najnovijem tretmanu pomlađivanja kože lica

Savjeti za prirodnu ljepotu Adut Akech

Zlatna beauty pravila slavne manekenke

Emmy crveni tepih – najbolje i najgore obučeni

ELLE izbor najstylish dama te onih malo manje uspješnih!

▲ Povratak na vrh