15 kombinacija koje slave početak proljeća

28.03.2019.

Jedina inspiracija koja vam je potrebna ove sezone!

Proljeće je napokon stiglo, a mi smo jedva dočekali isprobati najnovije trendove! Dizajneri su nam za ovu proljetnu i ljetnu sezonu pripremili bezbroj zanimljivih i inspirativnih komada. Od neodoljivih neutralnih tonova do intenzivno zelene boje, komada u stilu 80-ih i zanimljivih tie-dye komada.

Trendseterice su nas već počele oduševljavati razigranim proljetnim kombinacijama pa smo tako već imali prilike vidjeti odijela s uzorkom, traper intenzivnih boja, neodoljive pastelne kombinacije, elegantne svilene haljine i još brojne trendove. U nastavku vam donosimo 15 najzanimljivijih kombinacija koje slave proljeće i nadamo se da će i vas inspirirati i natjerati da unesete malo boja i uzoraka u svoj život.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANNE JOHANNSEN 🌸 (@annejohannsen) on Mar 22, 2019 at 11:52am PDT

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Grece Ghanem (@greceghanem) on Mar 23, 2019 at 11:59am PDT

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lucy Williams | Fashion Me Now (@lucywilliams02) on Feb 17, 2019 at 10:13am PST

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brittany Bathgate (@brittanybathgate) on Mar 11, 2019 at 8:34am PDT

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NNENNA ECHEM (@nnennaechem) on Mar 19, 2019 at 5:21am PDT

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Soraya (@sorayabakhtiar) on Mar 19, 2019 at 2:48am PDT

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Babba C Rivera (@babba) on Feb 15, 2019 at 2:22pm PST

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joana Verissimo (@joana_staygold) on Mar 19, 2019 at 8:40pm PDT

 

View this post on Instagram

 

A post shared by María Bernad (@maria_bernad) on Feb 19, 2019 at 7:01am PST

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tiffany Hsu (@handinfire) on Mar 3, 2019 at 11:24pm PST

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Camille Charriere (@camillecharriere) on Mar 12, 2019 at 8:49am PDT

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on Mar 20, 2019 at 10:22pm PDT

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JORDAN HULSE (@jordanhulse) on Feb 7, 2019 at 11:59pm PST

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on Mar 22, 2019 at 1:41am PDT

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stephanie Broek (@stephaniebroek) on Feb 1, 2019 at 1:10am PST

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tine Andrea (@tineandreaa) on Mar 14, 2019 at 10:34am PDT

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marta Cygan (@lifeofboheme) on Mar 23, 2019 at 10:22am PDT

Piše: A.S.

Foto: Instagram

Preporučujemo

Pročitajte i...

Milano streetstyle trendovi: cipele i torbe

Posljednji trendovi s milanskih ulica

Inspirirani lookom Lucy Boynton odjednom želimo nositi leopard print

Pronašli smo najbolje komade iz trgovina dostupnih na hrvatskom tržištu

Koja tri printa trebamo loviti na sniženjima?

Kako ih nositi sada, a kako na proljeće?

Stilska inspiracija: Jessie Bush

Jako cool novozelanđanka!

Super celebrity outfiti s aerodroma

Kako izgledaju zvijezde u tranzitu?

▲ Povratak na vrh