Iza scena dodjela Zlatnog globusa

10.01.2017.

Trenuci koji su zabilježeni samo na Instagramu

Jučerašnji dan obilježilo je pomno prečešljavanje pobjednika, najboljih i najgorih red carpet izdanja s dodjela Zlatnog globusa, a vidjeli smo i kako su pripreme za veliku večer tekle.

Danas, kada se medijska prašina ponešto slegnula, sami uzvanici odlučili su podijeliti trenutke iza scena, razna inter-celebrity druženja koja službene kamere nisu uhvatile.

Tko je s kim proveo večer – u nastavku:

The best double date to the #goldenglobes ❤

Fotografiju objavljuje Jesse Tyler Ferguson (@jessetyler)

Met the queen after her speech

Fotografiju objavljuje John Legend (@johnlegend)

Red carpet relaxation. Photo by @blakelively

Fotografiju objavljuje John Legend (@johnlegend)

Ummmmm things got strange #goldenglobes #amyadamsphotobomb

Fotografija koju objavljuje @amyschumer

Hi guys #goldenglobes @officialgoldiehawn #amyadams

Fotografija koju objavljuje @amyschumer

#Netflix #strangerthings #santaclaritadiet #alumni

Fotografiju objavljuje Drew Barrymore (@drewbarrymore)

Grateful to have time to hang with my fairy godmother #eddieredmayne

Fotografiju objavljuje Brie (@brielarson)

?? with @priyankachopra #goldenglobes

Videozapis objavljuje Sofia Vergara (@sofiavergara)

#lastpic #goldenglobes #loveher #whipit #alumni

Fotografiju objavljuje Drew Barrymore (@drewbarrymore)

Mic drop. My winning moment tonite…

Fotografiju objavljuje Lily Collins (@lilyjcollins)

I found my friend with her new friend!!!! @mssarahcatharinepaulson is the fucking BEST!!!

Fotografiju objavljuje Busy Philipps (@busyphilipps)

Let the after party begin. @daxshepard @goldenglobes @settelersofcatan #GoldenGlobes #settelersofcatan

Fotografiju objavljuje kristen bell (@kristenanniebell)

Thandie with the gorgeous @zoesaldana ??

Fotografiju objavljuje ThandieKay.com Instagram (@thandieandkay)

So much love for these kids and their show ❤️?❤️ #StrangerThings #GoldenGlobes

Fotografiju objavljuje Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Fun times tonight w this beauty @emrata and @moetusa #moetusa #GoldenGlobes ???

Fotografiju objavljuje Olivia Culpo (@oliviaculpo)

@jimmyfallon this was MY picture ✨✨✨✨???#goldenglobes2017

Fotografiju objavljuje Sofia Vergara (@sofiavergara)

Pročitajte i...

Filtrirane i editirane fotke na društvenim mrežama mogle bi biti kažnjive

Novi zakon propisuje da se uz obrađene fotografije pojasni kako su točno izmijenjene

kara del toro

Još jedna laž na Instagramu: Selfie u ogledalu zapravo nastaje bez ogledala?

Razdor između Instagram vs. Reality postaje još dublji

Kraj jedne ere: Kako je selfie postao sinonim za selfish… i što pandemija ima s tim

Jeste li primijetili promjenu na društvenim mrežama? Nakon godina probijanja kroz nepregledne gomile fotošopiranih autoportreta, napućene usnice i Bambi eyes počinju nestajati s radara virtualne zbiljnosti. To je vrlo vjerojatno jedina pozitivna stvar koja nam se dogodila u 2020.

Djevojka koju obožavamo pratiti: Marta Cygan

Njezin je Instagram profil posveta životu u ful koloru, prepun jarkih nijansi, egzotičnog bilja i mode neopterećene trendovima…

▲ Povratak na vrh