Najbolje celebrity čestitke s društvenih mreža

27.12.2019.

Kako su nam omiljeni celebovi čestitali Božić

Čak i celebrityji, kao ljudi od krvi i mesa, blagdane provode na obilnim ručkovima s najmilijima, a vjerojatno i izvaljeni na trosjedima. Zahvaljujući društvenim mrežama na koje smo se svi u posljednjem desetljeću uspješno navukli, imamo prilike primiti i njihove čestitke- posebno napravljene za prijatelje i fanove. Pa pogledajmo što su nam za ovogodišnje blagdane poželjeli omiljeni celebovi!

 



View this post on Instagram

It’s the happiest Christmas. From ours to yours. Merry Christmas ❄️❤️

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on



View this post on Instagram

Admiring the snow on Christmas Eve ☃️❄️ #latergram

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on



View this post on Instagram

Possessed by the Christmas spirit ❤️ Merry Merry everybody ! @kakeykake

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on



View this post on Instagram

#FBF from #insideoutbook ❤️

A post shared by Demi Moore (@demimoore) on



View this post on Instagram

We take Christmas MERRY seriously…#SeeHowIDidThat #DontMessWithOurXmasGame

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on



View this post on Instagram

You know it is Christmas when Posh Spice gets on the tree at Victoria Beckham Dover St! Kisses X VB #VBDoverSt

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

Piše: L.H.

Fotografije: Instagram

Pročitajte i...

5 esencijalnih komada kultne Penny Lane i priče iza outfita

Povodom dvadeset godina rock klasika, prisjećamo se fantastične seventies garderobe jedinstvene Penny Lane

Jennifer Lopez izgleda sjajno u novoj kampanji za Coach

Jesenska kolekcija inspirirana je opusom Jean-Michel Basquiata

Pogledajte luksuznu vilu u kojoj ljetne dane provodi ženski Kardashian klan

Najpoznatija celebrity obitelj ljetuje u glamuroznoj vili u Malibuu

4 beauty tajne Emme Roberts

Simpatična glumica podijelila je svoj beauty režim

Što se krije iza hashtaga #FreeBritney koji se poput požara širi društvenim mrežama

Od Paris Hilton do Vere Wang, brojni su celebi ovih dana objavili dotični hashtag, podržavajući nekadašnju pop divu Britney Spears u njezinoj borbi za samostalnost...

▲ Povratak na vrh