15 celebrity makeup umjetnika za koje trebate znati

14.07.2018.

Upoznajte ljude koji šminkaju Kim Kardashian, Beyoncé, Meghan Markle i druge slavne žene

Iako se neke zvijezde same odijevaju i šminkaju, većina ih je vjerna svojim vizažistima. To su kvalificirani ljudi koji znaju kako pripremiti lice neovisno o tome idu li njihove klijentice na crveni tepih ili idu izvoditi koncert od tri sata.

Upravo su im zato vjerne brojne poznate dame među kojima su Kim Kardashian, Meghan Markle, Amal Clooney, Beyoncé i brojne druge slavne i uspješne žene. U nastavku otkrijte za kojih to 15 slavnih vizažista trebate znati.

Vincent Oquendo (@makeupvincent)

Klijenti: Zoey Deutch, Lily Collins, Jenna Dewan, Karlie Kloss, Hailey Baldwin, Elsa Hosk, Izabel Goulart, Shanina Shaik.

Mario Dedivanovic (@makeupbymario)

Klijenti: Kim Kardashian, Ariana Grande, Kate Bosworth.

Mary Phillips (@maryphillips)

Klijenti: Bella Hadid, Kendall Jenner, Emily Ratajkowski, Chrissy Teigen, Khloé Kardashian, Hailee Steinfeld.

Charlotte Tilbury (@ctilburymakeup)

Klijenti: Amal Clooney, Kate Upton, Salma Hayek.

Pati Dubroff (@patidubroff)

Klijenti: Margot Robbie, Priyanka Chopra, Katherine Langford, Kate Bosworth, Bryce Dallas Howard.

A post shared by pati dubroff (@patidubroff) on

Sir John (@sirjohnofficial)

Klijenti: Beyoncé, Joan Smalls.

Patrick Ta (@patrickta)

Klijenti: Gigi Hadid, Bella Hadid, Chrissy Teigen, Ariana Grande, Rosie Huntington-Whiteley, Shay Mitchell, Olivia Munn, Emily Ratajkowski, Adriana Lima.

A post shared by Patrick Ta (@patrickta) on

Hung Vanngo (@hungvanngo)

Klijenti: Selena Gomez, Emily Ratajkowski, Zoey Deutch, Bella Hadid, Elsa Hosk, Kendall Jenner, Jennifer Lawrence, Kate Bosworth, Taylor Hill, Stella Maxwell, Gisele Bündchen.

A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo) on

Beau Nelson (@beau_nelson)

Klijenti: Kristen Stewart, Stella Maxwell, Kate Bosworth, Alessandra Ambrosio.

A post shared by Beau Nelson (@beau_nelson) on

Fiona Stiles (@fionastiles)

Klijenti: Katherine Langford, Bella Heathcote, Zoe Deutch, Lily Collins, Gabrielle Union.

A post shared by fionastiles (@fionastiles) on

Katie Jane Hughes (@katiejanehughes)

Klijenti: Rosie Huntington-Whiteley.

Jillian Dempsey (@jilliandempsey)

Klijenti: Jennifer Aniston, Emilia Clarke, Jennifer Lawrence, Kristen Stewart, Kirsten Dunst.

Daniel Martin (@danielmartin)

Klijenti: Meghan Markle, Olivia Palermo, Demi Lovato, Jessica Alba, Jessica Biel, Elisabeth Moss, Nicole Richie, Olivia Culpo.

Mai Quynh (@storyofmailife)

Klijenti: Chloe Grace Moretz, Alison Brie, Katherine Langford.

A post shared by Mai Quynh (@storyofmailife) on

Scott Barnes (@scottbarnes68)

Klijenti: Jennifer Lopez.

A post shared by Scott Barnes (@scottbarnes68) on

Piše: N.B.
Foto: Instagram

Pročitajte i...

Kako postići neodoljivu "beach waves" frizuru?

Jednostavna frizura koju jednostavno obožavamo

Aromatizirana voda je ukusan i osvježavajući spas tijekom vrućih ljetnih dana

Unos vode je ključan za zdrav rad organizma i zdravu i sjajnu kožu, a to je posebno važno ljeti

Što je melatonin i zašto je odličan saveznik u borbi protiv starenja?

Sastojak koji se isplati uključiti u dnevnu rutinu njege lica

Uz ovih 10 kultnih ulja koža će vam doslovno blistati!

Pronašli smo najbolje primjerke za ultimativnu njegu lica!

Kako prestati dodirivati lice

Trikovi koji će vam pomoći da što manje dodirujete lice

Vrijeme je da se otarasimo ove loše navike

Strah od starenja

Davno ste odlučili dostojanstveno se prepustiti učinku vremena, ali niste ni primijetili kad ste počeli popuštati pod pritiskom okoline i zdvajati nad svojim odrazom. Jeste li svjesni razlike između vaše slike o sebi i načina na koji vas vide?

▲ Povratak na vrh