Ekskluzivni proljetni editorijal: Mislimo da je vrijeme za testiranje razigranih lookova i jarkih boja

10.03.2021.

Predstoji nam beauty buđenje: in su ekspresivno oslikane oči, usne i jagodice koje nalikuju ukusnim ružičastim bombonima i sjajna, baršunasta koža

Za razliku od zimskog makeupa koji karakteriziraju zemljani tonovi, u narednim mjesecima dominirat će jarke nijanse, inspirirane lookovima 60-ih i slavne Twiggy. Vrijeme je za testiranje razigranih proljetnih beauty lookova, paletu jarkih boja i ‘flower power’ estetiku!

Uživajte u predivnom editorijalu koji je ekskluzivno za hrvatsko izdanje magazina Elle snimio kreativni tim iz Poljske!

Košulja i tajice: Balenciaga
Baloner: Balenciaga
Haljina: Vetements, Naušnice: Jil Sander

Foto: Helena Bromboszcz (www.helenabromboszcz.com @helenabromboszcz)

Video: Magda Wieczorek ( www.magdawieczorek.com @magda_wieczorek)

Kolaž i animacija: Anna Augustynowicz (www.augustynka.com @augustynkaa)

Makeup & kosa: Klaudia Jóźwiak (@klaudia_jozwiak_makeup)

Stilistica: Kasia Jabłońska (@kasiajablonska_stylist)

Modeli: Marta Wieczorek (@m_wieczorek_) / Rebel Models (@rebel_models)
Krysia Ziółek ( @krysiazi ) / Specto Models (@spectomodels)

Asistenti: Joanna Oleksy (@joanna.oleksy), Kamil Ślaziński (@toster_slazinski)

Glazba: Maciej Sondij (@masterstondij)

Posebna zahvala: Studio99 (@studio99.waw), Vitkac (@vitkac), Polska Flora (@polska_flora)

Pročitajte i...

Naša koža je veliki emotivac

Sigurno ste primijetili da se intenzivna i promjenjiva raspoloženja odražavaju na epidermi, što su fenomeni koje istražuju psihodermatologija i neurokozmetika

Nešto biste gricnuli?

U slučaju krize, samo recite ne klasičnim napastima. Pomladite se i na zdrav način utažite glad šakom svježeg ili sušenog voća

elle svibanj

Novi Elle je na kioscima i daruje čitateljima - Foreo maske za lice!

U novom broju čavrljamo s glumicom Csillom Barath Bastaić o 'Dnevniku velikog Perice', retro seriji u koju se zaljubila cijela zemlja, jedemo kolače slastičarske zvijezde Ivane Čuljak Lošić, otkrivamo najpopularnije modne i beauty trendove sezone, a jedan vam i poklanjamo: Foreo maske za lice - njih čak 7! Odaberite između dnevnih - Make My Day - ili noćnih maski za lice - Call It a Night! Elle i dar potražite na kioscima od 20. travnja

Tko su modne žrtve? I što to žrtvuju?

Mala povijest modnih žrtava

peitho

Poklanjamo vam dizajnerski nakit Peitho uz godišnju pretplatu na Elle!

Pretplatite se na Elle i poklanjamo vam dizajnerski nakit Peitho – srebrnu ogrlicu ili naušnice. Zablistajte uz ovaj modni detalj koji će svakoj ženi pružiti dozu elegancije i profinjenosti. Odaberite između ogrlice ili naušnica. Uz to, darujemo vam i prva 4 broja Ellea i šaljemo na kućnu adresu. Požurite jer prvih 10 pretplatnika osvaja ovaj VIP tretman by Elle

Single & fabulous: Zašto su single žene najsretnija skupina na svijetu

Od bijesne usidjelice do crazy cat lady - solerice tradicionalno nemaju atraktivnu reputaciju, no suvremene studije pokazuju da su najsretnija skupina na svijetu upravo - single žene. U društvu u kojem se čini da je osnovna mjerna jedinica par, ostati slobodan na duge staze još je tabu i dok sve više mladih ljudi napušta uvriježene ljubavne obrasce, a mnogi istražuju aromantični spektar, je li vrijeme da redefiniramo odnos prema sretnom soliranju?

▲ Povratak na vrh