Što su naše omiljene trendseterice nosile u Parizu?

09.03.2019.

Donosimo vam 20 najboljih kombinacija s ulica Pariza

Još jedan mjesec mode je iza nas, a svakako najuzbudljiviji bio je posljednji tjedan u Parizu, osim odličnih i inovativnih kolekcija koje jedva čekamo vidjeti na velikim filmskim premijerama čini se da streetstyle kombinacije nikada nisu bile šarolikije i kreativnije. Od neobičnih uzoraka i boja, inovativnih krojeva do savršeno odabranih modnih dodataka.

Mi smo odlučili provjeriti što je nosilo naših 20 omiljenih trendseterica i za vas smo izdvojili one najbolje. Što su nosile Maria Bernad, Emili Sindlev, Courtney Trop i ostale djevojke koje nas svakodnevno inspiriraju otkrijte u nastavku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by María Bernad (@maria_bernad) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Reese Blutstein (@double3xposure) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Courtney Trop (@alwaysjudging) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by katarinapetrovic (@katarinapetrovic) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tine Andrea (@tineandreaa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Darja Barannik (@darjabarannik) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loulou De Saison – Chloé (@louloudesaison) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marta Cygan (@lifeofboheme) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lisa Aiken (@lisa.aiken) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beatrice Gutu (@beatrice.gutu) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanessa Hong (@thehautepursuit) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Thora Valdimars (@thora_valdimars) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erika Boldrin (@erika_boldrin) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emma Rowen Rose (@emmarowenrose) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joanna Helena Horodynska? (@horodynska_) on

 

Piše: A.S.
Foto: Instagram

Pročitajte i...

ogrlice

Kako nositi nanizane ogrlice po uzoru na fashionistice?

EmRata, Dua Lipa, Bella i Riri obožavaju kombiniranje različitih oglica, a jasno je i zašto: izgleda vrlo cool!

Retro drama za suvremen modni statement

Velike kragne za outfite za pamćenje

5 savršenih glam kombinacija za proljeće

Pet proljetnih outfita za odvažne žene kojima nećete moći odoljeti

Trend alert: Puf rukavi

Dodajmo volumen - rukavima!

Novi proljetni uniseks broj Magazina StoryBOOK je na kioscima!

StoryBOOK slavi vrijeme koje tek dolazi, kroz nostalgiju, hedonizam i aktivizam, heroine novog doba i zarazni plesni optimizam.

▲ Povratak na vrh