Iza scena dodjela Zlatnog globusa

10.01.2017.

Trenuci koji su zabilježeni samo na Instagramu

Jučerašnji dan obilježilo je pomno prečešljavanje pobjednika, najboljih i najgorih red carpet izdanja s dodjela Zlatnog globusa, a vidjeli smo i kako su pripreme za veliku večer tekle.

Danas, kada se medijska prašina ponešto slegnula, sami uzvanici odlučili su podijeliti trenutke iza scena, razna inter-celebrity druženja koja službene kamere nisu uhvatile.

Tko je s kim proveo večer – u nastavku:

The best double date to the #goldenglobes ❤

Fotografiju objavljuje Jesse Tyler Ferguson (@jessetyler) Sij 8, 2017 u 11:28 PST

Met the queen after her speech

Fotografiju objavljuje John Legend (@johnlegend) Sij 8, 2017 u 10:41 PST

Red carpet relaxation. Photo by @blakelively

Fotografiju objavljuje John Legend (@johnlegend) Sij 8, 2017 u 4:09 PST

Ummmmm things got strange #goldenglobes #amyadamsphotobomb

Fotografija koju objavljuje @amyschumer Sij 8, 2017 u 8:21 PST

Hi guys #goldenglobes @officialgoldiehawn #amyadams

Fotografija koju objavljuje @amyschumer Sij 8, 2017 u 8:22 PST

#Netflix #strangerthings #santaclaritadiet #alumni

Fotografiju objavljuje Drew Barrymore (@drewbarrymore) Sij 8, 2017 u 6:56 PST

Grateful to have time to hang with my fairy godmother #eddieredmayne

Fotografiju objavljuje Brie (@brielarson) Sij 8, 2017 u 11:22 PST

💃💃 with @priyankachopra #goldenglobes

Videozapis objavljuje Sofia Vergara (@sofiavergara) Sij 8, 2017 u 5:54 PST

#lastpic #goldenglobes #loveher #whipit #alumni

Fotografiju objavljuje Drew Barrymore (@drewbarrymore) Sij 8, 2017 u 9:46 PST

Mic drop. My winning moment tonite…

Fotografiju objavljuje Lily Collins (@lilyjcollins) Sij 8, 2017 u 10:02 PST

I found my friend with her new friend!!!! @mssarahcatharinepaulson is the fucking BEST!!!

Fotografiju objavljuje Busy Philipps (@busyphilipps) Sij 8, 2017 u 6:38 PST

Let the after party begin. @daxshepard @goldenglobes @settelersofcatan #GoldenGlobes #settelersofcatan

Fotografiju objavljuje kristen bell (@kristenanniebell) Sij 8, 2017 u 8:21 PST

Thandie with the gorgeous @zoesaldana 💕💕

Fotografiju objavljuje ThandieKay.com Instagram (@thandieandkay) Sij 8, 2017 u 5:31 PST

So much love for these kids and their show ❤️💛❤️ #StrangerThings #GoldenGlobes

Fotografiju objavljuje Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) Sij 8, 2017 u 10:41 PST

Fun times tonight w this beauty @emrata and @moetusa #moetusa #GoldenGlobes 🍾🎊😘

Fotografiju objavljuje Olivia Culpo (@oliviaculpo) Sij 8, 2017 u 8:56 PST

@jimmyfallon this was MY picture ✨✨✨✨😂😂😂#goldenglobes2017

Fotografiju objavljuje Sofia Vergara (@sofiavergara) Sij 8, 2017 u 6:15 PST

Preporučujemo

Pročitajte i...

Sienna Miller

Sienna Miller popustila je pritisku

Glumica se napokon odvažila na priključivanje virtualnom svijetu

Ove kave toliko su lijepe da ih je šteta piti

Korejski barista Kangbin Lee oduševio je svijet svojim umjetničkim djelima u kavi

Ova aplikacija unaprijedit će vaš Instagram profil

Rubric vam pomaže osmisliti potpis za postove na Instagramu

Aplikacije za savršen Instagram profil

Otkrivamo vam tajnu odličnih objava

▲ Povratak na vrh